Ostatnio dodane audio

Kobiece fantazje - sex grupowy

Marzenia erotyczne o seksie grupowym jak kobiety fantazjują o byciu z wieloma partnerami naraz?

Uprawianie seksu z wieloma osobami naraz jest zaskakująco częstym tematem fantazji u kobiet. Powodem nie jest ich wybujały apetyt czy lubieżność. W takich imaginacjach są zawarte też różne inne potrzeby. Dlaczego takie marzenia są powszechne u pań i jakie najczęściej motywy zawierają? 

Fantazje erotyczne dobrze ułożonych pań

Nic dziwnego, że uprawianiu seksu z więcej niż jednym partnerem jest częstym motywem kobiecych marzeń. Ta forma, owiana atmosferą zakazanego owocu, znana już jest od antycznych czasów. Pomysł nie jest więc nowy, a podobne myśli erotyczne powstają u wielu kobiet. Różnią się detalami, które każda dodaje według swojego uznania. Fantazja o seksie grupowym jest sytuacją modelową, wzbogaconą tylko o własną fabułę i scenerię. Nie oznacza od razu, że kobieta chce ją zrealizować. Taki seks kojarzy się często ze spotęgowaną rozkoszą, więc takie myśli dostarczają mocnych bodźców np. podczas masturbacji. To podniecające, bo zawiera smak tego, co zakazane. Dla kobiet trzymających się w realnym życiu tradycyjnych zasad, wyjście poza ten obszar w sferze marzeń wyzwala ekscytację i uzmysławia własne pragnienia. Inspiracje mogą też czasem pochodzić z filmów dla dorosłych, bo w pornografii często pojawia się wątek seksu grupowego.

Kobieta w centrum

Marzenia o seksie jednocześnie z wieloma partnerami mają różne zabarwienie. Mogą być to akty zmysłowe i subtelne lub wymuszone przemocą. Typowym elementem pojawiającym się w obu rodzajach jest to, że kobieta jest w centrum tego, co sobie wyobraża. Fantazja o seksie grupowym, prócz wizji ekstermalnej rozkoszy, zawiera chęć bycia największym obiektem pożądania. Myśl o tym może być niezwykle stymulująca erotycznie. Niezależnie czy akcja rozgrywa się w scenerii domowej, plenerowej lub w całkiem obcym miejscu, np. w więzieniu lub w magazynie, czy do aktu dochodzi przemocą, czy dobrowolnie to ta, która marzy, jest najważniejsza. Ponadto fantazjowanie o orgiach zakłada brak barier i zahamowań, co też wpływa na narastanie niczym nieskrępowanego podniecenia.

Ekscytująca anonimowość

Seks z wieloma partnerami w fantazji kobiet jest często anonimowy, a to samo w sobie jest ekscytującym aspektem. Dodaje sytuacji pikanterii oraz wyzwala od jakiejkolwiek odpowiedzialności czy barier. Marzenia są mgliste,, czyli może być w nich wielu kochanków bez tożsamości lub mogą być zamaskowani. Sprzyja to budowaniu nastroju podniecenia, bo wyobrażenie sobie dzikiego seksu z nieznajomymi ułatwia kobiecie wzbudzenie w sobie poczucia seksualnego wyzwolenia.

Marzenia o orgii

Orgia może się kojarzyć z rozpustą, ale w czasach starożytnych była elementem kultu, czyli oddawaniem czci bóstwu, m.in. Dionizosowi. Echa tych zmysłowych obrzędów są do dziś obecne w fantazjach kobiet. Wyobraźnia może stworzyć wizję tajemnej imprezy, na której każdy z każdym może dać sobie rozkosz, niezależnie od płci. Fabuła rozwija się dowolnie, a ten pociągający wątek specjalnie zorganizowanego spotkania, pomaga kreować pomysły na wymyślne sposoby zaspokojenia seksualnego.

Rytualny seks grupowy

Poruszając się w tematyce seksualnych rytuałów związanych z kultem, nie sposób nie wspomnieć o wyrafinowanych, ale wcale nierzadkich fantazjach, np. o byciu kapłanką bogini miłości, która ku czci swego bóstwa oddaje się wielu mężczyznom naraz. Taka uświęcona rozpusta jest ekscytującym wątkiem i może posiadać barwną fabułę. Kobieta też podczas fantazji czuje się na piedestale, bo to ona góruje, wykonując obrzędowe nakazy poprzez uprawianie seksu w świątyni.

Dominacja nad kobietą

W fantazjach seksualnych nieraz dochodzą do głosu potrzeby przeciwne do tych, które realizowane są w rzeczywistości. Kobieta silna i nadmiernie wszystko kontrolująca w marzeniach staje się niekiedy potulną ofiarą męskiej pożądliwości, zgadzając się na wszystkie propozycje bez cienia sprzeciwu. Może być to fantazja, że zostaje zamknięta w nieznanym miejscu z grupą napalonych mężczyzn, np. na jakiejś hali. Napierają na nią i zmuszają do uległości, by zaspokajała ich według ich pomysłów. Całkowite podporządkowanie oraz poczucie władzy nad sobą jest inne od tego, które zna, więc wyzwala to silne podniecenie i kompensuje to, czego kobieta nie doświadcza w prawdziwym życiu.

Dominatorka wśród uległych mężczyzn

Dominacja w marzeniach o seksie grupowym może mieć odwrotny kierunek. Rzadziej, ale zdarza się też fantazja erotyczna o sytuacji w stylu carycy Katarzyny. Wizja posiadania męskich poddanych, których zadaniem jest zaspokoić żądze swojej pani, jest atrakcyjna i pociągająca dla kobiet, które marzą o tym, że ktoś dla odmiany zajmie się tylko jej rozkoszą. W takiej wizji występują młodzi mężczyźni, mający tylko jedno zdanie spełnić każdą seksualną zachciankę dominantki. Innym wariantem chęci panowania nad męską grupą jest wcielenie się w rolę np. dyrektorki szkoły, która komenderuje chłopcami, by jej dogadzali.

Marzenia o gangbangu

Marzenia o byciu w centrum intensywnego seksu grupowego realizuje wizja udziału w tzw. gangbang. Grupa mężczyzn w takiej fantazji jednocześnie bierze kobietę w każdy możliwy sposób. Może się to przeplatać z przemocą i brutalnością lub przeciwnie być bardziej wyuzdane oraz zmysłowe, ale o mniejszej dynamice. Scenariusz takiego marzenia erotycznego rozwija się w zależności od preferencji lub nastroju kobiety. Ponieważ istotne są szczegóły, które doprowadzają do takiej wyobrażonej sytuacji, kobieta może się wcielić np. w rolę niewinnej i niedoświadczonej dziewczyny, która zabłądziła w męskie rejony i musi ponieść konsekwencje. Poddając się sytuacji, odkrywa niespodziewanie, ile w tym jest przyjemności.

Seks grupowy egzotyczny

Fantazje erotyczne wyzwalają czasem najgłębsze pragnienia związane z pierwotnym instynktem, potrzebą nieokiełznanego pierwotnego seksu. Kobieta wyobraża go sobie np. poprzez akcję, która dzieje się w głębi dżungli. Zostaje porwana przez stado doskonale wyposażonych dzikich ludzi, by posłużyć im do zaspokojenia ich chuci. Jest związana, więc wszelki opór jest na nic, musi dawać rozkosz, ale jednocześnie też jest usatysfakcjonowana.

Bycie niewolnicą

Marzenia, by stać się na chwilę niewolnicą seksualną podczas orgii oznacza, że w wyobraźni każdy uczestnik, będzie robił z nią to, co zechce. W tej fantazji kobieta spełnia wszystkie zachcianki, w innym przypadku zostanie ukarana i zmuszona do tego np. chłostą. To, co w tym może być nęcące, to całkowity brak odpowiedzialności za wszystkie lubieżności, które się wydarzą, bo służy ona tylko jako narzędzie rozkoszy, a nie inicjatorka.

Seks grupowy przy widowni 

Niektóre kobiety podnieca myśl, że ktoś będzie patrzył, jak jest brana. W tej fantazji o seksie z wieloma partnerami widownia jest stymulująca i nie pozostaje często bierna, dołączając do zabawy. Mężczyźni ustawiają się w kolejce, podczas gdy sama kobieta jest na scenie lub na arenie, więc tutaj prócz wizji wielokrotnej penetracji jest też poczucie wielka atencji.

Męska szatnia

Grupa dobrze zbudowanych mężczyzn, którzy właśnie zeszli z boiska i po prysznicu pełni jeszcze adrenaliny wpadną na pomysł, by wykorzystać zbłąkaną dziewczynę, która przez przypadek pomyliła wejścia i znalazła się w męskiej szatni. To temat marzenia o seksie grupowym, który zrodził się w głowie niejednej dziewczyny. Pomimo przymusu snując taką fantazję, nie będzie raczej wątków brutalności, bo chłopcy są młodzi i napaleni, więc przeradza się to w zabawę.

Zabawa w doktora na podwórku

Jeśli pierwsze doświadczenia seksualne są związane z niewinnym badaniem swojego ciała wśród dzieci, może w dorosłym wieku przekształcić się to w interesującą fantazję, wzbogaconą o szczegóły, do których nigdy nie doszło. Może być to marzenie o zabawie z chłopcami na sianie w stodole, np. podczas wakacji. Sytuacja wymyka się spod kontroli i młodzi napaleni chłopcy chcą pójść na całość, a fantazjująca im na to pozwala.

Fantazje o gwałcie zbiorowym 

Ta fantazja nie ma nic wspólnego z realnymi potrzebami, ale paradoksalnie jest bardzo częsta. Jest tutaj wszystko to, co mocno stymuluje seksualnie: poddanie się totalnej dominacji, anonimowość, bo napastnicy mogą być zamaskowani, oraz brak odpowiedzialności kobiety za wszystko, co się wydarzy. Fabuła może być wzbogacona np. o wątek porwania znienacka kobiety przez nieznajomych, którzy wywożą ją w nieznane miejsce, by zabawić się ze swoją ofiarą.

Marzenia o byciu zabawką seksualną

W fantazjach o uległości może pojawić się aspekt bycia potraktowaną jako zabawka seksualna, służąca przyjemności i rozrywce. W tym motywie pojawiają się fantazje bycia uwiedzioną np. przez jakąś doświadczoną parę lub obsługiwanie ojca z młodym synem, którego opiekun chce wprowadzić w erotyczne tajniki. W tym typie fantazji kobieta może snuć wątek o byciu np. główną atrakcją np. wieczoru kawalerskiego, gdy ma za zadanie zabawiać gości w niegrzeczny sposób.

Fantazja o seksie grupowy z tą samą płcią

Akcja np. w szatni damskiej to popularny temat fantazji o lesbijskim seksie grupowym, który nie oznacza od razu skłonności homoseksualnych. Imaginacja dotycząca seksu z grupą napalonych nagich kobiet może odbywać się zmysłowo np. pod prysznicem. Wtedy marzenia idą w kierunku zaspokojenia się na różne sposoby. Odmienny charakter mają fantazje np. o strażniczkach więziennych, które muszą ukarać nieposłuszną skazaną w surowy sposób, gwałcąc ją i wykorzystując w wymyślny sposób.

Na koniec

Fantazje erotyczne są bezpiecznym obszarem, gdzie można testować różne pomysły, a przede wszystkim zdać sobie sprawę z tego, co nas podnieca. Większość takich wizji powstaje na potrzeby budowania nastroju podczas masturbacji czy wprowadzania się w klimat podniecenia przed seksem. Są więc doskonałym bodźcem do budowania pożądania. Służą do łatwiejszego i intensywniejszego przeżywania orgazmu oraz poznawania własnych potrzeb i urozmaicania zabaw w realu, więc niosą wiele pozytywnych aspektów. W wyobraźni kobiet pojawiają się najbardziej wyuzdane pomysły, ale jest to strefa intymna i może się tym dzielić tylko, jeśli zechce.