Ostatnio dodane audio

Jak rozbudzić seksualność u kobiet?

Pamiętacie te dni, gdy o namiętność nie trzeba było zabiegać? Istniał między wami żar, który rozpalał was pod byle pretekstem. Za te niezwykłe chwile odpowiadał stan zakochania oraz ekscytacji nowością, które z czasem zanikły, ustępując miejsca rutynie i nudzie. Nie musi jednak tak być. Dobra wiadomość jest taka, że ogień w waszej sypialni może zapłonąć znowu, wystarczy wprowadzić pewne urozmaicenia w seksie i zacząć uwodzić się na nowo.

Budowanie atmosfery w ciągu dnia

By seksualny magnetyzm znów przyciągał was do siebie, grę wstępną powinno zaczynać się na długo przed wylądowaniem w sypialni. Atmosferę może budować w ciągu dnia poprzez wzajemną otwartość i czułość. Nie zaszkodzi między codziennymi czynnościami musnąć partnera, obdarzyć słodkim buziakiem czy mimochodem szepnąć coś do ucha erotycznego, wiedząc że zaowocuje to potem w wieczornych igraszkach. Jeśli subtelnie pogłaszczesz kobietę po pośladkach, wyrażając się z aprobatą o jej krągłościach, wzbudzisz w niej trochę ochoty na kontynuację wieczorem tych pieszczot. Jeśli jesteś kobietą i chcesz ponęcić partnera, otrzyj się parę razy o niego i szepnij mu coś czułego. Poczuje twoją gotowość na późniejszą zabawę.

Dbajcie o swój wygląd

Nie mamy wpływu na upływ czasu, ale dbanie o swoją atrakcyjność jest ważne dla podtrzymania namiętności w związku. Trudno myśleć seksualnie o osobach chodzących w starych dresach czy piżamach. Oboje dbajcie o swój wygląd, bo zapuszczenia siebie działa aseksualnie i może pogrzebać wasze życie erotyczne. Depilacja u kobiet czy likwidacja trzydniowego zarostu u mężczyzn to kolejny krok, by znów dla siebie być pociągającymi. W przypadku pań zwiewne sukienki dodają uroku, podkreślają walory, a dla twojego mężczyzny będzie ucztą dla oczu oglądanie swojej partnerki w najlepszym wydaniu. Ten sam punkt dotyczy męskiej strony, dobre perfumy i schludny strój ułatwiają postrzeganie drugiej osoby jako obiektu seksualnego, a nie tylko wspólnika w płaceniu za rachunki domowe.

Kobieta kocha uszami

Tak jak na mężczyznę działają ponętne obrazy, tak dla kobiety zmysłem, przez który doskonale trafiają do niej bodźce erotyczne, jest słuch. Poczynając od komplementów i czułych słówek, po świństewka, które użyte w odpowiednim momencie, rozpalą atmosferę. Opowiadanie sobie sprośnych rzeczy może stanowić pierwszy krok w zabawie albo może wzmocnić podniecenie już podczas waszego zbliżenia. Nie każda jednak para ma nawyk mówienia w czasie seksu do siebie. Warto spróbować i przełamać opory. Jeśli chcesz, by twój facet używał mocniejszego języka, ale krępujesz się mu powiedzieć wprost, zacznij sama. Powiedz mu w trakcie gry wstępnej, jak bardzo kręci cię jego sztywny pal i że marzysz, by cię nabił na niego. Żaden mężczyzna nie przejdzie obojętnie wobec takiego prośby i zapewne odwdzięczy ci się z nawiązką namiętnymi wyznaniami.

Pikantne historyjki i filmy erotyczne

Jak często w waszych rozmowach przewijają się erotyczne wątki? Sex w luźnym ujęciu to świetny temat do rozmów, wprowadzający w nastrój pobudzenia. Można opowiadać sobie erotyczne anegdoty, by atmosfera zaczęła się podgrzewać lub używać zabawnych dwuznaczności, bo takie flirtowanie to element uwodzenia się nawzajem. Pobudza wyobraźnię i rozluźnia, przez co wzmaga się chęć na erotyczne zabawy. Filmy erotyczne audio mogą też wpłynąć inspirująco na libido. Pooglądajcie wspólnie i pozwólcie się zainspirować zmysłową kinematografią.

Znajdźcie czas tylko dla siebie

Budowanie klimatu do miłosnych igraszek, wymaga zgrania wielu elementów. Zadbajcie o to, by mieć czas tylko dla siebie, wyprawcie dzieci na weekend lub sami udajcie się tam, gdzie będziecie mogli skupić na wzbudzeniu atmosfery bliskości. W tym celu trzeba odpuścić codzienną gonitwę oraz nadmiar obowiązków i zwyczajnie zaplanować np. randkę z finałem w sypialni. Zaaranżowana wspólna kolacja w eleganckiej restauracji wpłynie na większą otwartość na partnera, dlatego warto pamiętać o wspólnych przyjemnościach.

Wspólne wyjazdy we dwoje

Rutynę w seksie można przełamać też poprzez całkowitą zmianę scenografii. Jeśli macie dosyć waszej sypialni, jako jedynego miejsca oklepanych zbliżeń, wyjedźcie gdzieś razem. Spróbujcie czegoś nowego w innym miejscu. Do wyboru macie wiele wariantów: sex w plenerze, pod namiotem, czy w hotelu. Zmieniając utarty schemat, wzbogacicie repertuar seksualny.

Masaż i delikatny dotyk

Ponowne rozbudzenie namiętności może być procesem poznawania od nowa waszych ciał. Zacznijcie od delikatnego dotyku, głaskania i przytulania. Niezwykle przyjemnym i skutecznym elementem może być masaż, np. z użyciem aromatycznego olejku. Możecie bez pośpiechu masować się na przemian, co wprowadzi was w nastrój intymności i otwartości na późniejsze zmysłowe doznania. Możecie też wzajemnie badać swoje ciało, traktując je jak plac zabaw. Doskonałą łóżkową zabawą jest eksperymentowanie, znane dawniej jako zabawa w doktora. Jeśli mężczyzna wcieli się w rolę lekarza, możesz być uległą pacjentką pozwalającą zajrzeć i dotknąć każdego zakamarku i szparki w ciele. Takie pieszczoty budują podniecenie, czego kulminacją może być przeprowadzenia poważnego zabiegu w postaci ostrego rżnięcia ze strony podnieconego doktora. Możecie też zamienić się rolami i jeśli mężczyzna podda się twoim zabiegom, nie wahaj się go dotykać, ugniatać i pieścić go równie dokładnie i szczegółowo, bo będzie to dla was obojga przyjemne i podniecające.

Wzajemna masturbacja

Każdy wie najlepiej, jak sprawić sobie samemu przyjemność. Możecie czasem zrezygnować ze zwyczajowego seksu na rzecz masturbacji. Może być tu wariant, gdy każde z was pieści się samo, z możliwością obserwowania partnera. Możecie też nawzajem dostarczyć sobie rozkoszy. Macie możliwość użycia szerokiej gamy zabawek do sprawienia sobie nawzajem radości. Już nie tylko klasyczny wibrator jest dostępny do damskich zabaw, z kolei dla mężczyzn też dostępne są np. sztuczne waginy, które mogą być też pomocne, gdy partner ma początkowo problem z utrzymaniem erekcji np. z powodu stresu.

Wcielajcie się w różne role

Inscenizowane gry miłosne to doskonały wynalazek wzbudzający podniecenie nawet wśród par z dużym stażem. Wcielanie się w różne erotyczne role daje nieograniczone możliwości. Nie dość, że można realizować swoje ukryte fantazje erotyczne, to można często modyfikować zabawę, zgodnie z upodobaniem i sytuacją. Możecie bawić się z kostiumami lub ustalić, że odgrywacie wymyśloną sytuację, np. że jesteście parą nieznajomych, którzy znienacka poczuli do siebie zwierzęcą chuć. Ważne jest umówienie się między sobą i zgoda obu stron na taki scenariusz, choćby był najbardziej szalony i nietypowy. 

Jeśli chcesz być treserką dzikich zwierząt, a twój facet będzie okiełznywaną przez ciebie bestią, która potem posłuszne zaspokoi swoją panią, to może być z tego sporo uciechy. Może być odwrotnie i kobieta zagra np. zabłąkanego Czerwonego Kapturka, którą wykorzysta zły wilk. Tutaj trzeba pamiętać o jednym. Dobry seks to przede wszystkim dobra zabawa. Nie trzeba się spinać i używać przy tym konkretnych technik. Im bardziej się rozluźnicie i puścicie blokady, tym więcej radości i przyjemności sobie ofiarujecie i powstanie znów między wami ogień. Traktowanie seksu zbyt serio o to prawdziwe zabójstwo namiętności, więc nawet jeśli będzie przy tym trochę śmiechu, to na pewno nie zaszkodzi to na wasze libido.

Szybkie numerki

Seks realizowany zawsze w taki sam sposób jako wieczorny rytuał po zgaszeniu światła przestał was ekscytować? Spróbujcie spontanicznych szybkich numerków. To wspaniały wynalazek używany najczęściej przez młodych ludzi, którym brakuje lokum do uprawiania miłości. Dla was to okazja, by poczuć znów dawny żar. Zamknijcie się na chwilę w łazience i puśćcie wodę. Szybki seks w atmosferze spisku i lęku przed nakryciem pobudza podniecenie. Możecie też zaryzykować i zrobić to w samochodzie na leśnym parkingu. Te zakazane praktyki, zarezerwowane raczej dla amatorów płatnego seksu, wam też mogą przynieść sporo podniecenia, bo będzie towarzyszyć temu dodatkowo adrenalina.

Daj klapsa

Urozmaicenie seksu to szansa na waszą większą satysfakcję z niego. Dlatego wprowadzanie nowych elementów do miłosnej gry, może tylko ją polepszyć. Macie tu nieograniczone możliwości, bo wszystko jest dozwolone, na co zgadzają się obydwie strony. Czasem może być to przysłowiowy klaps w trakcie uprawiania miłości. Wiele kobiet podczas seksu lubią klepnięcie w pośladki, czy nawet złapanie za włosy. Elementy dominacji mogą być bardzo podniecające. Przy czym może to oczywiście pójść w obie strony i możesz też zadowolić swojego faceta, poprzez przywiązanie jego rąk do łóżka i pieszczenie go w wymyślny sposób. Możesz również ty wydawać polecenia, jak chcesz być pieszczona i przy okazji skomunikować partnerowi, co najbardziej lubisz. Ta kwestia pozostaje waszym wyborem i warto próbować różnych wariantów, nie ograniczając się do jednych schematów. 

Bardzo zmysłową zabawą jest ciuciubabka w wersji dla dorosłych, gdy partner z zawiązanymi oczami ma za zadanie zgadywać, czym jest dotykany w różnych miejscach ciała. Możecie też zafundować sobie wspólną kąpiel w bąbelkach, nie zapominając o świecach i butelce wina w łazience. To też czas na intymne rozmowy i delikatne pieszczoty, które znajdują swój finał w udanym namiętnym seksie, który można przenieść do łóżka lub kontynuować w ciepłej wodzie.

Erotyczne zabawki

Wpiszcie w wyszukiwarkę frazę „erotyczne gadżety”. Bogactwo rynku zabawek do urozmaicania seksu może was wprawić w zdumienie. Od różnego rodzaju bazowych wibratorów, po bardziej zaawansowane, aż po luksusowe masażery dla niej i dla niego. Możecie użyć tych akcesoriów do wspólnych niezapomnianych pieszczot albo pokusić się o jeszcze inne, np. gadżety analne. Można też nabyć gadżety do bardziej pikantnych zabaw jak kajdanki, opaski na oczy, czy silikonowa szpicruta. Przeglądając wspólnie erotyczne oferty zabawek, może was to też zainspirować i pobudzić wasze libido do dalszego eksplorowania łóżkowych doświadczeń.